O společnosti

Obchodní název POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r.o.
Sídlo společnosti Pávovská 913/12a, 58601 Jihlava
Identifikační číslo 18198074
Daňové identifikační číslo CZ18198074
Bankovní účet 1467118349/0800 (od 1.4.2015 preferujeme platby na účet 5200013773/5500 )

ID datové schránky: ekrt9fp      Výpis z Obchodního rejstříku

Jednatelé: Ing. Roman Kapoun, Bc. Karel Löffler

Bc. Karel Löffler

jednatel, ředitel společnosti

E-mail
kloffler@psjihlava.cz
Telefon
608152807

Markéta Kuchaříková

sekretariát ředitele

E-mail
mkucharikova@psjihlava.cz
Telefon
604568897

Ing. Roman Kapoun

jednatel, obchodní ředitel

E-mail
rkapoun@psjihlava.cz
Telefon
737914799

David Vítů

provozní ředitel

E-mail
dvitu@psjihlava.cz
Telefon
603242542

Ing. Daniel Forman

ekonomické oddělení

E-mail
dforman@psjihlava.cz
Telefon
737889200

Účetní oddělení

hlavní účetní

E-mail
fakturace@psjihlava.cz
Telefon
734853744

Jan Koumar

doprava a mechanizace

E-mail
jkoumar@psjihlava.cz
Telefon
737178185

Vladimír Jelínek

obchodní oddělení, subdodávky

E-mail
vjelinek@psjihlava.cz
Telefon
777623374

Ing. Josef Kolda

zásobování

E-mail
jkolda@psjihlava.cz
Telefon
732886022

Ladislav Durda

reklamace

E-mail
reklamace@psjihlava.cz
Telefon
724543417

Ing. Stanislav Uchytil

stavbyvedoucí

E-mail
suchytil@psjihlava.cz
Telefon
736 670 799

Bc. Petr Kukla

stavbyvedoucí

E-mail
pkukla@psjihlava.cz
Telefon
734 853 746

Jaroslav Štěpnička

stavbyvedoucí

E-mail
jstepnicka@psjihlava.cz
Telefon
731 185 576

Petr Švarc

stavbyvedoucí

E-mail
psvarc@psjihlava.cz
Telefon
605935097

Michal Mareš

mistr stavební výroby

E-mail
mmares@psjihlava.cz
Telefon
603226832

Rostislav Fišer

mistr stavební výroby

E-mail
rfiser@psjihlava.cz
Telefon
731 213 547

Tomáš Svítil

DVEŘE - prodej a montáž

E-mail
drevoprodej@psjihlava.cz
Telefon
777867857