Kotelna Demlova

Základní informace - PRODÁNO

Připravili jsme pro Vás výjimečný developerský projekt novostavby bytového domu Kotelna Demlova. Vystavíme pro Vás architektonicky atraktivní moderní bytový dům o 6 nadzemních podlažích. V krajském městě Jihlava, v exklusivní lokalitě Demlova, s bezprostřední dostupností široké občanské vybavenosti.

Celkem 24 bytů ve vysokém standardu od velikosti 1+kk až po luxusní byty s vlastní terasou a balkony a dispozicí 4 + kk. K dispozici pro Vás bude 18 samostatných a nezávisle na bytech prodejných garáží, které budou součástí domu.

Bytový dům stavíme na místě bývalé kotelny na velmi poklidném konci části sídliště  Demlova, v širším centru krajského města Jihlava. Lokalita domu přímo sousedí s areálem mateřských a základních škol Demlova a Březinova. V blízké pěší dostupnosti je několik prodejen potravin, nákupní středisko Tesco, zdravotnické zařízení a samozřejmě MHD. Na pozemku bytového domu jsou vzrostlé stromy, za domem začíná přírodně chráněné území bez možnosti další výstavby, které se údolím svažuje až k řece Jihlavě. Lokalita novostavby Kotelna Demlova ji předurčuje jako ideální místo pro rodinný život, ale i jako místo odpočinku s kompletní dostupností občanského zázemí.

Již ve standardu vybavení a výstavby dbáme na vysokou kvalitu použitých materiálů a vybavení. Dům bude vystavěn klasickou technologií zdění z keramických bloků s použitím prefabrikátů a monolitů. Výplně otvorů budou plastové. Dům bude zateplen systémem o síle 14 cm.

Vaše případné požadavky na jiné vybavení interiérů než námi navrhované (více v části Standardy a materiály) s Vámi rádi vyřešíme v režimu klientských změn.

Bytový dům vystavíme v období 10/2013 – 11/2014 a byty jsou již nyní okamžitě k rezervacím a prodeji. Kontaktujte nás.

Generálním dodavatelem stavby je společnost POZEMNÍ STAVBY Jihlava, spol. s r. o., která má bohaté zkušenosti s výstavbou bytových domů. Mimo jiné se podílela na výstavbě mnoha stovek bytů v lokalitě Jihlava – Na Dolech, Jihlava – Za Prachárnou, či naposledy byla generálním dodavatelem při výstavbě obou domů velmi úspěšného projektu Harmonie – Klavírka v Jihlavě. Více v Referencích.

Věříme, že Vás náš projekt osloví. Kotelna Demlova….to je totiž pekelně dobré bydlení!....