Atria Helenín

Základní informace - PRODÁNO!

Ve velmi atraktivní lokalitě Jihlava – Helenín jsme pro Vás připravili individuální výstavbu 5 rodinných domů atriového typu. Domy jsou navrženy v atraktivním designu, spojující obložení dřevem s klasickou fasádou. Uvnitř nabídnou plný komfort odpovídající vyššímu standardu.

Každý z domů bude vystavěn na pozemku o rozloze cca 520 m².

Obytná plocha každého domu je 105 m² v členění 4+kk. K domu náleží kryté stání pro 2 osobní automobily o celkové ploše 36 m² a terasa o ploše 22 m².

V ceně je zahrnuto provedení „na klíč“, přípojky, oplocení, zpevněné plochy a terénní úpravy. Prakticky tedy dostanete zcela hotový a k nastěhování připravený dům se zahradou a krytým stáním pro auta.

Cena
  • 2 990 000 Kč vč. DPH za dům, venkovní úpravy a oplocení
  •    900 000 Kč vč. DPH za pozemek
Termín výstavby
  • 10/2014 - 9/2015

Lokalita Helenín se v posledních letech rychle rozvíjí. Je velmi dobře dostupná do krajského města Jihlava. V dochozí vzdálenosti je obchodní dům Tesco, škola a školka Demlova a Březinova a další občanská vybavenost na sídlišti Březinova. Do Helenína zajíždí linka MHD. Helenín sousedí s atraktivní přirodní lokalitou vybízející k procházkám, sportu a relaxaci.

V roce 2014 byl mezi Helenínem a městem Jihlava postaven chodník pro pěší a cyklostezka, lokalita je v současné chvíli plně propojena s krajským městem Jihlava!

--


    -Dům a pozemek č. 1-            -Dům a pozemek č. 2-            -Dům a pozemek č. 3-            -Dům a pozemek č. 4-            -Dům a pozemek č. 5-       
PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO
         

více informací poskytne p. David Vítů, tel: 603 242 542, dvitu@psjihlava.cz


--

Výkresy:   (pozn.: sklep -suterén- není v základní dispozici domu a je za příplatek)

- Sloučený situační výkres oblasti (pdf) - Typický půdorys suterénu (pdf) - Typický půdorys přízemí (pdf) - Řez domem (pdf) - Pohled SV, JZ (pdf) - Pohled SZ, JV (pdf)

--